NPR (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Save
tr: Kaydet

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Sticky at top of lists
tr: Listelerin üzerinde kalıcı

en: Cron settings
tr: Zamanlanmış görev ayarları

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Node settings
tr: Düğüm ayarları
