NPR (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Save
az: Saxla

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Cron settings
az: Cron quraşdırmaları

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Node settings
az: Nod parametrləri
