NPR (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Save
eo: Konservu

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
