NPR (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Save
et: Salvesta

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Cron settings
et: Croni seaded

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Node settings
et: Sisuelemendi seaded
