NPR (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Sticky at top of lists
hi: सूची के शीर्ष पर स्टिकी

en: Cron settings
hi: क्रॉन सेटिंग्स

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Node settings
hi: नोड सेटिंग्स
