NPR (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Save
ja: 保存

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Sticky at top of lists
ja: リスト上部に固定

en: Cron settings
ja: Cron の設定

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: No data available.
ja: 利用可能なデータはありません。

en: Node settings
ja: ノードの設定

en: IDs
ja: ID

en: Edit settings
ja: 設定を編集
