NPR (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Save
lv: Saglabāt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Cron settings
lv: Cron iestatījumi

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi
