NPR (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Save
oc: Enregistrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres
