NPR (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Save
uk: Зберегти

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: Cron settings
uk: Налаштування крону

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: No data available.
uk: Відсутні дані.

en: Node settings
uk: Налаштування матеріалу

en: Go to
uk: Перейти

en: Basic MP3 player
uk: Простий MP3-програвач

en: Get a key from NPR
uk: Отримати ключ від NPR

en: Add key to NPR settings
uk: Додати ключ до налаштувань NPR

en: Edit settings
uk: Редагувати параметри
