NPR (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Save
vi: Lưu

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Sticky at top of lists
vi: Đưa lên đầu danh sách

en: Cron settings
vi: Các thiết lập Cron

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: No data available.
vi: Không có sẵn dữ liệu

en: Go to
vi: Đi tới
