NPR (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Save
be: Захаваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Save settings
be: Захаваць налады
