NPR (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Save
cs: Uložit

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Sticky at top of lists
cs: Přilepit nahoru v seznamu

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Node settings
cs: Nastavení uzlu (node)
