NPR (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Cron settings
el: Ρυθμίσεις Cron

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Node settings
el: Ρυθμίσεις κόμβου
