NPR (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Save
is: Vista

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sticky at top of lists
is: Alltaf efst á listum

en: Save settings
is: Vista stillingar
