NPR (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Save
lt: Saugoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos
