NPR (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Save settings
bg: Запази настройките
