NPR (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Help
bn: সহায়তা

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
