NPR (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས
