NPR (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Cron settings
ca: Configuració de cron

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: No data available.
ca: No hi ha informació disponible.

en: Node settings
ca: Paràmetres del node

en: Flags
ca: Marcadors
