NPR (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
