NPR (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
