NPR (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
