NPR (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
