NPR (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
