NPR (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
