NPR (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
