NPR (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Help
ps: مرسته

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
