NPR (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
