NPR (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
