NPR (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Save
ru: Шыгжаары

en: Help
ru: Дуза
