NPR (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
