NPR (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
