NPR (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
