NPR (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Sticky at top of lists
cy: Yn ludiog ar frig y rhestr

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
