NPR (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
