NPR (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Cron settings
eu: Cron ezarpenak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Node settings
eu: Nodo ezarpenak

en: Flags
eu: Banderak
