NPR (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اول

en: Sticky at top of lists
fa: ماندگار در بالای فهرست‌ها

en: Cron settings
fa: تنظیمات وظایف خودکار

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Node settings
fa: تنظیمات گره
