NPR (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ
