NPR (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Flags
kn: ವೇಗ
