NPR (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत
