NPR (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
