NPR (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
