NPR (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
