NPR (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Save
pl: Zapisz

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Cron settings
pl: Ustawienia demona cron

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Node settings
pl: Ustawienia węzła

en: Go to
pl: Idź do

en: Create a new revision
pl: Stwórz nową wersję
