NPR (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Go to
se: Mana
