NPR (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
