NPR (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
