Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Filter
am: ማጣሪያ
