Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Operation
be: Аперацыя

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: Show only items where
be: Паказваць толькі элементы, дзе

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
