Node Revision Administration (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।

en: Show only items where
bn: শুধু নিচের শর্ত মেনে চলে এরকম আইটেম দেখাও

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
